Jarmila Messari, Honorární konzulka Marockého království v Ostravě se setkala a pogratulovala slečně Barboře Morysové, vítězné studentce frankofonní soutěže 2017, před jejím odletem do Agadiru.

Maroko konzulat 1.jpgkkkMaroko konzulat 2.jpgkkkMaroko konzulat 5.jpgkkk

Jarmila Messari, Honorární konzulka Marockého království v Ostravě se setkala a pogratulovala slečně Barboře Morysové, vítězné studentce frankofonní soutěže 2017, před jejím odletem do Agadiru. Barbora vyhrála týdenní dovolenou v pobřežním městě Agadir s ubytováním v hotelu Tivoli s panoramatickým výhledem na Atlantický oceán
 

The African Group of Prague celebrated the Africa Day by organizing a conference under the topic "Africa as a partner" in collaboration and within the Ministry of Foreign Affairs, followed by a somptuous reception that took place in the gardens of Cernin Palace.
Professor Tajjedine Hosseini, expert on security issues in Africa and Ambassador Souriya Otmani ("Moroccan policy on Africa") were among the numerous panelists and experts that contributed to the success of the conference "Africa as a partner".


Copyright © 2013 Velvyslanectví Marockého království

Realizace: Instalace Joomla